Başolsan Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. | başolsan makina kocaeli
başolsan hakkında
başolsan
14698
page,page-id-14698,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Başolsan Hakkında

Başolsan Makina Ltd.Şti

Biz Kimiz ?

Uzun Yıllardır Sizlere Makina,Endüstri ürünleri,Makina Kurulum alanlarında Hizmet veren Başolsan Makina Mehmet BAŞOL tarafından 1981 yılında kurulan BAŞOLSAN MAKİNA, istikrarlı üretim kalitesi ve disiplini, doğru stratejileri ve tecrübeli kadrosu ile alanında ülkesinde lider firmalar arasında yerini almış ve günümüzde makine yedek parça imalatında her sektöre hizmet veren, adeta bir marka olmayı başarmıştır.

Neler Yaparız ?

BAŞOLSAN MAKİNA geniş makine parkuru ile yılların tecrübesini imalatını yaptığı ürünlere yansıtırken, yeni teknoloji ve mühendislik yatırımları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde kendisini sürekli geliştirmektedir.

Alanında yetişmiş UZMAN Ekip ve ekipman ile sizlere en kaliteli ve çözüm odaklı ürünler yapmaya emin adımlar ile devam edeceğiz.

basolsan_1-renkli
“Başolsan Çalışanı” olmak firmamızı bugünkü başarılı çizgisine ulaştıran nitelikli, genç ve dinamik kadronun bir parçası olmaktır.
basolsanisyeri